admin | Uncategorized
💥З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатної постаті в українській літературі – Лесі Українки, у #ВПГБУ відбулися різноманітні заходи.
📎У бібліотеках гірничого та будівельного відділень на читачів чекали тематичні книжкові виставки📚.
📎Викладач української мови та літератури А.Овчар організувала для учнів груп 5/18, 4/18 квест «Чи знаємо ми Лесю Українку?», мета якого – розширити знання про життя Лариси Косач, ознайомити з відомостями про дитинство поетеси; викликати почуття гордості за велику силу волі і нескореність у важких ситуаціях, формувати вміння відчувати і передавати «музику» Лесиного слова.
Здобувачі освіти розгадали криптограму, згадали дати, які так чи інакше пов’язані з життям або творчістю письменниці, продекламували та проаналізували улюблені поезії Лесі Українки, склали «Літературний пазл».
📎А ще творча група училища «Центр інновацій» взяла участь в обласному конкурсі буктрейлерів «Ні, я жива, я буду вічно жити». Чекаємо результатів!
📎У навчальних групах пройшли тематичні виховні години та віртуальні екскурсії «Шляхами долі Лесі Українки».
Заходи залишили яскраві враження в учнів, показали високу результативність роботи педагогів, запалили на творчому небосхилі #ВПГБУ нові таланти.