admin | Uncategorized

В рамках проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», який реалізується за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус+») напередодні Дня Європи в Україні 17 травня відбувся європейський урок «Європа – наш спільний дім» з учнями   ВПГБУ.

   

На початку уроку учні поринули в історію створення ЄС, дізналися як і коли заснували День Європи, переглянули хроніку вступу до об’єднаних країн, пригадали символи ЄС (прапор, гімн, девіз та державні мови).

Бібліограф Горда Олена розповіла присутнім про свято  «День Європи в Україні», яке було встановлено «… враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…».  Згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 року свято проводиться щорічно у третю суботу травня (в цьому році це 19 травня).

Ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, та найголовніше, наше спільне майбутнє. Для українців це День єдиних європейських цінностей, загальної історії всіх націй європейского континента.

А у кінці уроку бібліотекар Дурнікова Валентина провела вікторину «Історія дня Європи», у якій студенти активно приймали участь. І за кожну правильну відповідь учасники отримували грошову винагороду, номіналом у 2 євро.