admin | Uncategorized

15 лютого минає 30 років з дня виведення радянських військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років, більш ніж 15 тисяч молодих хлопців склали голови на чужій землі, з них понад 3000 українців.

Війна в Афганістані, своїм чорним крилом торкнулася і нашого краю. Афганська кампанія залишила невиліковну рану і у серцях тих, хто брав безпосередню участь у ній у цій війні, і тих, хто втратив друзів, синів чи батьків.

   

   

   

Напередодні 30-ї річниці виводу військ з Афганістану у групах 1/18 та 3/18,  класними керівниками Бондаренко Тетяною Іванівною та Грицаком Ігорем Михайловичем, відбувся виховний захід «Афганістан -наша пам’ять і біль», у ході якого здобувачі освіти ознайомились з історією втягнення радянських військ у війну в Афганістані, усвідомили ціну цієї авантюри радянського керівництва, познайомилися із зразками героїзму та самопожертви двох наших випускників КАПІТЕЙ Сергій Дмитрович та ТИТОВ Вячеслав Михайлович, які з честю виконали свій військовий обов’язок, ознайомилися та долучилися до проекту спогадів та дослідження війни в Афганістані.