admin | Uncategorized

24.04.2019 р. в будівельному відділенні Вищого професійного гірничо-будівельного училища відбулося урочисте відкриття сучасного кабінету охорони праці, який був створений за кошти благодійного фонду  ПрАТ «Полтавський ГЗК» та розрахований на 30 здобувачів освіти, обладнаний мультимедійним комплексом, 7-ма комп’ютерами для здобувачів освіти, постійними стендами, наочними зразками засобів індивідуального захисту від шкідливих на небезпечних виробничих факторів, методичними матеріалами та навчальними посібниками.

З привітальним словом виступив директор ВПГБУ Сулима В. М. та директор ПрАТ «Полтавський ГЗК» з питань промислової безпеки та охорони праці Чеботарьов С. В.. Почесне право перерізати червону стрічку було надано Голові Правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Лотоусу В. В.  та першому заступнику міського голови Чуприні О. А.

Після урочистої церемонії провідний спеціаліст з питань промислової безпеки та охорони праці Боголій І. Н. провів  для здобувачів освіти училища конкурс «Збери працівника на роботу», в якому команди учнів гірничого та будівельного відділень підбирали засоби індивідуального захисту від шкідливих на небезпечних виробничих факторів відповідно до запропонованих умов виробництва. За результатами конкурсу перемогу отримала команда гірничого відділення. Всі учасники конкурсу були нагороджені заохочувальними подарунками від ПрАТ «Полтавський ГЗК».