admin | Uncategorized

З 28 жовтня по 1 листопада у ВПГБУ пройшов тиждень автомобілістів

Так 28 жовтня на подвір’ї гаражу відбулася практична вправа «Підготуй автомобіль до роботи». Перемогу отримала група 1/17.

29 жовтня відбулася зустріч учнів груп Т/1-19 та 1/19 з працівниками патрульної служби. Під час цієї зустрічі учням було продемонстровано драгер для визначення вмісту алкоголю в організмі водія. Але найцікавішим була вправа візуального визначення вмісту алкоголю в організмі водія за допомогою спеціальних окулярів та доріжки.

30 жовтня у будівельному відділенні ВПГБУ між групами 1/18 та 1/17 відбувся квест «У пошуках», де учні , заходячи до кабінетів, давали відповіді на запитання викладачів. Перемогла команда гр.1/17, але солодкі заохочувальні призи отримали усі учасники квесту.

31 жовтня в кабінеті №30 гірничого відділення викладач Микитін А.В. провів брейн-ринг між групами Т/1-19 та 1/19. Перемогу отримала група Т/1-19.

1 листопада викладачами Іванною Марчук та Ігорем Грицак було проведено відкритий бінарний урок з будови автомобіля та історії на тему «Повоєнна відбудова України. Трансмісія автомобіля (на прикладі автозаводу КрАЗ)». На уроці учні, переглянувши документальне відео, дізналися про роботу автозаводу КрАЗ в післявоєнний час, за допомогою опорних конспектів та мультимедійної презентації вивчили будову трансмісії автомобіля.