admin | Uncategorized

 ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З 12.02.2018 р.  по 16.02.2018 р. викладачем англійської мови Іващенко І. В.   будівельного відділення Вищого професійного гірничо – будівельного училища було проведено тиждень англійської мови під гаслом  “Speak English, so that the world will be a new world”.

Метою проведення тижня англійської мови було удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширити світогляд та ерудицію учнів; розвинути їх творчі здібності, самостійності, естетичних смаків; виховувати любов й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формувати вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

12.02.2018 тиждень розпочався з оформлення тематичного інформаційного стенду “Why do we study English ?”, а також фотовиставки “Great Britain in photos”

13.02.2018 р. відбулася лінійка, присвячена відкриттю тижня англійської мови. На ній викладач  Іващенко І. В. оголосила план заходів на тиждень. Також учні групи 1/16 Трибрат Д. і Єрух С. виступили із повідомленням на тему “Важливість вивчення іноземної мови в сучасному світі”.

У цей день була проведена олімпіада з англійської мови серед учнів І-ІІІ курсів. В олімпіаді брали участь усі учні з різним рівнем знань мови. Завдання олімпіади складалися з двох частин: “Читання та використання мови” і  “Письмо”. Першу частину було розділено на три секції, які разом містили 20 тестових завдань. За результатами олімпіади серед учнів І курсу  І місце посів учень  групи 1/17 Гудзь Вадим, ІІ місце – учень групи 5/17 Хіміченко Микола, ІІІ місце розділили між собою учні групи 5/17 Шершньов Микита та Нікітіна Світлана; серед учнів ІІ курсу І місце посів учень групи 1/16 Трибрат Д., ІІ місце посів учень групи 1/16 Марцинковський О., ІІІ місце –учень групи 1/16 Марцинковький Д.; серед учнів ІІІ курсу І місце посів учень групи 2/15 Лазарєв А., ІІ місце посів учень групи 1/15 Ларіков Є., ІІІ місце –учень групи 1/15 Тимошенков В.

14.02.2018 р. заходи були присвячені Дню Св. Валентина. У цей день був оформлений  вісник з інформацією про історію виникнення свята, учні мали змогу розгадувати цікаві ребуси та кросворди по даній тематиці.

Дуже старанно, творчо та оригінально учні підійшли до участі в конкурсі валентинок “Be My Valentine!”, яка була організована в холі будівельного відділення ВПГБУ. Там було організовано і фотозону для учнів та працівників училища.

Переможцями конкурсу валентинок стали: І місце здобув учень групи 1/15 Черноіваненко В., ІІ місце – розділили учениця групи 8/16 Василенко І. та учень групи 2/15 Вольфович Є., ІІІ місце – учень групи 1/16 Нікітченко М.

16.02.2018 р. проведено позакласний захід з англійської мови “William Shakespeare is a famous English writer”. Учні мали змогу представити свої презентації  про життя та творчість відомого англійського поета, письменника В. Шекспіра. Учні переглянули уривки найвідомішого твору автора “Ромео і Джульєтта”  і познайомились із життям та творчими періодами Вільяма Шекспіра, відвідали Стретфорд- на -Ейвоні з його визначними Шекспірівськими місцями та притаманною англійською атмосферою, дізналися багато цікавого про театр епохи Ренесансу, про відомий театр «The Globe». Учні відповідали на запитання вікторини та обговорювали крилаті вислови поета.

Протягом тижня учні мали змогу  переглянути відеофільми мовою оригіналу: “Window to Great Britain”, “Welcome to London” та ін . З їх допомогою вихованці училища змогли познайомитися із Об’єднаним Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, здійснити віртуальну екскурсію до  столиці Лондону.

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в училищі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою,  інтерес до творчості,  логічне мислення та пам’ять.
Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови.
Дякуємо учням училища за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!