admin | Uncategorized

З 11.02.2019 р.  по 15.02.2019 р. викладачами англійської мови Іващенко І. В. та Кузуб Є. М. Вищого професійного гірничо – будівельного училища було проведено тиждень англійської мови під гаслом  “Speak English, so that the world will be a new world”.

Метою проведення тижня англійської мови було удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширити світогляд та ерудицію учнів; розвинути їх творчі здібності, самостійності, естетичних смаків; виховувати любов й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формувати вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

11.02.2019 тиждень розпочався з оформлення  фотовиставки “London is a capital of Great Britain ” та інформаційної виставки “Англійська мова в моїй професії ”

   

12.02.2019 р. в будівельному відділенні училища була проведена олімпіада з англійської мови серед здобувачів освіти ІІІ курсу.  За результатами олімпіади   І місце посів здобувач освіти групи 1/16 Марценковський Д., ІІ місце посів здобувач освіти групи 2/16  Мішньов А., ІІІ місце –здобувач освіти групи 1/16 Гейко І.

На гірничому відділенні І місце посіла – Бесклінська А.

    

14.02.2019 р. були проведені  заходи  присвячені Дню Св. Валентина –  “The history of celebration of St.Valentine’s day” та “St.Valentine’s day”. До уроку було виготовлено скриньку з привітаннями та валентинки:

 

    

Протягом тижня здобувачі освіти мали змогу  переглянути відеофільми мовою оригіналу (“Romeo and Juliet” та ін.).

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед здобувачів освіти училища до вивчення іноземної мови , розвинути навички слухання та говоріння іноземною мовою,  інтерес до творчості,  логічне мислення та пам’ять.
Мета була досягнута, адже здобувачі освіти отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови.
Дякуємо здобувачам освіти училища за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!