admin | Uncategorized

«В житті кожного з нас була книга після, якої в нас щось змінювалося».Ось одна з таких книг – «Рассказы о Патоне» И.Малышевского допомогла визначитися з вибором професії, а отже привела до нас у ВПГБУ учнів, які нині здобувають професію: «Слюсар-ремонтник. Електрогазозварник. Стропальник».

    


За збігом обставин це трапилося в недалекому минулому 2018 році, коли Україна разом з з генієм українського електрозварювання Борисом Євгеновичем Патоном відзначала 100 – літній ювілей вченого. Отож з початку навчального року учні гр.Т-4-18 працювали в бібліотеці: знайомилися з біографією Бориса Патона, відшукували цікаві факти в інтернеті, переглянули не один відеозапис, отримали справжнє задоволення від перегляду фільму «Феномен Патона».

27 листопада 2018 року подарунком до 100 – річчя з дня народження Б.Є.Патона став тематичний вечір:«Борис Патон. Праця на все життя» На мою думку, діти охоче займалися цим ще й тому, що відчували свою причетність до професії про яку Борис Патон сказав: «Без зварювання життя неможливе». А ще тому, що разом з ними працювали і їх наставники: методист Аліна Василівна Кузьменко, викладач спецдисциплін Ірина Олександрівна Дробаха, майстер виробничого навчання Анатолій Миколайович Шокало.
Зібравши багатющий і надзвичайно цікавий матеріал ми не могли не поділитися ним з учнями шкіл. Тому 6 лютого завітали до центральної бібліотеки міста куди запросили і учнів 9 та 10 класів ЗОШ 1-3 ступенів № 2
На захід «Б.Є.Патон – український вчений зі світовим ім’ям. Шлях до професії через книгу»
Щиро дякуємо учням і їх наставникам за цікавість і спілкування.
І звичайно ж велике спасибі директору ЦБС – Олені Володимирівні Дудко та методисту Марині Вікторівні Шляховій, які завжди готові прийти на допомогу.