admin | Uncategorized

2 лютого у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі міста Горішні Плавні Полтавської області підняли олімпійський прапор. Захід відбувся на честь прибуття перших спортсменів української делегації до Олімпійського селища південнокорейського міста Пхьончхан.

Привітати студентів та викладачів з цією подією прибули провідні спортсмени та тренери Горішніх Плавнів.

Право підняти олімпійський прапор було надано учаснику Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, чемпіону Європи з веслування на каное Павлу Алтухову та чемпіону й рекордсмену світу серед юніорів з кульової стрільби у командному заліку Максиму Городинцю.

Також присутніми на заході були чемпіон та рекордсмен України з кульової стрільби Олексій Хабаров, та тренери відділення кульової стрільби ДЮСШ № 1 Євгеній Безпалько і Віктор Недбайло.

На урочистій лінійці усім присутнім студентам про старт майбутніх зимових Олімпійських ігор нагадали директор ВПГБУ Василь Сулима, завідувач сектору з фізичної культури та спорту відділу культури, спорту та туризму Горішньоплавнівської міськради Ольга Карпенко та виконавчий директор міського відділення НОК України Микола Шишліков. Усі вони побажали успіхів нашій збірній на Іграх-2018 у Пхьончхані.

Після невеличких промов зустріч студентів навчального закладу зі спортсменами та тренерами продовжилася у актовій залі. Вже тут Павло Алтухов, Максим Городинець, Олексій Хабаров розповіли як прийшли до спорту, та яких зусиль були варті їхні успіхи. Тренер Віктор Недбайло розповів про фізичну підготовку спортсменів та закликав молодих людей більше займатися спортом, аби досягати успіхів у житті.