admin | Uncategorized

25 вересня 2018 року на базі Вищого професійного гірничо-будівельного училища відбулося засідання обласної секції методистів на тему «Сучасна методична служба: нова місія, професійні ролі та функції».

З вітальним словом до учасників засідання звернувся директор закладу Сулима В.М.

  

 Вектори діяльності методичної служби в умовах радикального оновлення системи національної освіти окреслила Чайка О.А., директор НМЦ ПТО у Полтавській області.

Голова секції Короп Т.С. ознайомила присутніх з планом реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО «Підвищення професійної компетентності педагогів в контексті сучасних освітніх технологій». Під час проведення дискусійної панелі присутні обговорили основні напрями методичного супроводу професійного розвитку педагога в умовах реформування професійної освіти.

    

Про відкритість методичної роботи до інновацій йшлося у виступах методиста ВПГБУ Скрипник С.Ф., голови методичної комісії Кривенко О.І. та викладача української мови і літератури Овчар А.С. Засідання завершилося тренінгом «Професійне здоров’я педагога. Шлях до себе», який провела Чмихало Т.В., методист КПЛ ім.А.С.Макаренка.

      

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти грамотами було відзначено методиста ВПГБУ, Скрипник Світлану Федорівну, та кращих методисті ЗП(ПТ)О  НМЦ ПТО у Полтавській області.