Новини

Вітаємо випускників 2019

admin | Uncategorized

27 червня 2019 року подвір’я Вищого професійного гірничо-будівельного училища  вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників.

На адресу випускників прозвучали теплі слова директора училища Сулими Василя Михайловича,  представників Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, батьків та майстрів виробничого навчання.

    

         

Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!

Підсумкова лінійка

admin | Uncategorized

13 червня у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі пройшла підсумкова лінійка на якій відзначили найактивніших здобувачів освіти училища

На початку лінійки директор училища, Сулима Василь Михайлович, привітав із завершення начального року та підвів  підсумки нагородивши заохочувальними сертифікатами.

    

   

     

Олімпійський день у ВПГБУ

admin | Uncategorized

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету відзначати Олімпійський день. Олімпійський день у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі проходить у вигляді забігу на 1000 м. для юнаків та 500 м. для дівчат.

Партнером виступає відділення  Національного олімпійського комітету України

Всього на старт вийшло майже 180 учасників. Змагання проходили у п’яти категоріях. Переможцями та призерами стали: в категорії  юнаки молодша група – Денисенко О., Гутиря Є., Огієнко В., юнаки середня група – Стогній К., Кругляк А., Олегаш В., юнаки старша група – Ярема А., Курдюков Р., Маніцин В., категорія дівчата – Долиніна К., Клєстова К., Кісельова Л., категорія педпрацівники-чоловіки – Ломака Н.Н., Микитин А.В., Грицак І.М., педпрацівники-жінки –    Галаган О.В., Овчар А.С., Завалко Л.В.. Вітаємо переможців та призерів змагань.

   

           

    

Олімпійський день бігу проводиться з метою:

– популяризації здорового способу життя;
– залучення широких мас до активних занять фізкультурою та спортом;
– формування позитивного ставлення та інтересу і сталих навичок щодо фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя.

День здоров’я

admin | Uncategorized

Незмінною  традицією нашого училища  є проведення Дня здоров’я на березні річки Дніпро. Щорічно весь педагогічний та  учнівський колектив під керівництвом викладачів фізичної культури та здоров’я  активно беруть участь у спортивно-масовому заході . Команди змагалися в спортивних естафетах та кульовій стрільбі.

   

   

   

   

   

Переможцями серед перших курсів стала група 1/18 майстер Рябич Л.Є. та  Сорока О.В.,класний керівник Грицак І.М.,  серед других курсів група 4/17 майстер  в/н  Турищива Н.І., кл. керівник Крат Я..Ю.,  серед груп ТУ  – група Т-4/18 майстер в/н  Шокало А.М. , серед дівчат група 5/17 та 5/18 перемогла дружба.

Усі здобувачі освіти були нагороджені солодкими призами.

 

Перше знайомство з майбутнім роботодавцем

admin | Uncategorized

У рамках співпраці з Полтавським ГЗК для здобувачів освіти ВПГБУ  22.05 2019 р. організовано екскурсію в їдальню № 11.

Участь у заході взяли здобувачі освіти першого курсу групи 5/18, які навчаються за професією “Кухар, офіціант”. Основне завдання екскурсії ознайомити здобувачів освіти з матеріально-технічною базою та устаткуванням за професією “Кухар”. Познайомити з підприємством, яке в майбутньому може забезпечити робочим місцем.

І, хоча, юнакам та дівчатам ще далеко до завершення навчання, майстер виробничого навчання Шишло Лариса Миколаївна ознайомила із цехами їдальні, розширила відомості про підприємство та процеси, які відбуваються під час приготування їжі.

   

   

   

Змагання з легкої атлетики присвячені пам’яті почесного громадянина м. Горішні Плавні В.П. Мартиненка

admin | Uncategorized

17.05. 2019 року на стадіоні ЗОШ I-III ступенів №6 відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів навчальних закладів присвячені пам’яті почесного громадянина м. Горішні Плавні В.П. Мартиненка.

У змаганнях прийняло участь вісім збірних, які виборювали першість на стометрівці та у змішаній естафеті  4Х100 м. (2 юнаки та 2 дівчини).

На стометрівці учениця нашого училища Ріжко Діана зайняла третє місце. Бронзовим призером стала і естафетна збірна ВПГБУ в складі Олегаша Владислава, Лазаренко Кирила, Ріжко Діани та Клестової Катерини. Вітаємо призерів змагань.

ФЛЕШМОБ ВИШИВАНОК

admin | Uncategorized

«ФЛЕШМОБ ВИШИВАНОК»

 У ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ГІРНИЧО-БУДІВЕЛЬНОМУ УЧИЛИЩІ

      З нагоди відзначення Всесвітнього Дня вишиванки  у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі проведено  «Флешмоб вишиванок».

Учні та викладачі Вищого професійного гірничо-будівельного училища одягнені у вишиванки утворили живий Герб України .

Сьогоднішній день показав, що ми  відчуваємо себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.  Адже вишиванка – це символ, який єднає українців незалежно від місця, подій і обставин.

 

 

 

Увага, конкурс!

admin | Uncategorized

До дня народження ВПГБУ проходить конкурс фото та відео робіт “Я ВПГБУ” . Голосуйте за роботу конкурсантів. Переможці отримають грошові винагороди. Голосування триває до 31 травня, поспішайте…

Також Ви можите проголосувати на нашій сторінці у Facebook