Новини

ВПГБУ вітає з Днем Соборності України!

admin | Uncategorized

💥ВПГБУ вітає з Днем Соборності України 💙💛, з днем єднання українських земель! Усім бажаємо безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя✨. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокою! Нехай завжди над нашими землями світить сонце☀️! Зі святом🎊!!!
Відео

Вітаємо ученицю ІІ-го курсу #ВПГБУ Тетяну Кіяшко, яка посіла ІІІ-є місце в обласному он-лайн конкурсі «Багата кутя – на радість життя»

admin | Uncategorized
Вітаємо ученицю ІІ-го курсу #ВПГБУ Тетяну Кіяшко, яка посіла ІІІ-є місце в обласному он-лайн конкурсі «Багата кутя – на радість життя»
20 січня 2021 року у он-лайн режимі відбулося святкове підведення підсумків онлайн-конкурсу «Багата кутя – на радість життя» та нагородження учасників на кафедрі технологій харчових виробництв і ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торгівлі.
В цілому у І етапі конкурсу (тестові завдання) взяли участь 55 осіб:
– 17 учнів шкіл Полтавської області;
– 38 учнів професійно-технічних навчальних закладів.
У ІІ етапі конкурсу було представлено 15 фотозвітів з приготування куті, які були оцінені журі. До складу компетентного журі було запрошено: бренд-шеф ресторану «Vivat-Провінція» Павлов А. С.; методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Дмитренко Т. В.; доц., к.т.н, Горобець О. М., Левченко Ю.В., доц., к.вет.н, Бородай А. Б., ст. викл, к.т.н, Гередчук А.М.
До ІІІ етапу конкурсу – онлайн голосування на сторінці кафедри у Фейсбук, – вийшло 9 учасників.
Переможців конкурсу визначали у двох категоріях: учні шкіл та учні ПТНЗ.
Вітаємо Тетяну Кіяшко та її майстра виробничого навчання Інну Ганонченко!

З ДНЕМ ОБІЙМІВ!

admin | Uncategorized
З ДНЕМ ОБІЙМІВ💥!
Кажуть, що для гарного настрою і психічного здоров’я потрібно обніматися 8 разів на добу☝🏻. Колектив #ВПГБУ бажає Вам регулярно перевиконувати цю норму🤩! Обійматися з рідними, близькими з приводу і без, щоб заряджатися від них теплом, радістю і позитивом👍. Обіймаємо Вас міцно-міцно🤗!

Водохреща у ВПГБУ!

admin | Uncategorized

❄️19 січня українці святкують Водохреща — свято хрещення Господнього, яке також називають Йорданом🌬. І вже традиційно в цей день найсміливіші💪🏻 з колективу ВПГБУ долучаються до занурювань в крижану воду💦🥶. У народі здавна вважалося, що купання на Водохреще забезпечує захист від недуг на цілий рік, а також очищає душу від гріхів. Бажаємо, аби і на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омилися освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, щоб Вас полишили біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода✨!
Відео 

«Педагогічні читання 2021 у ВПГБУ»

admin | Uncategorized

14.01.2021р. у #ВПГБУ відбулися онлайн👩🏻‍💻«Педагогічні читання 2021💡»! Тема засідання «Ефективність впровадження та результати застосування онлайн сервісів в освітньому процесі під час змішаного навчання»💥. Метою педагогічних читань було підвищення науково-теоретичного та практичного рівня знань педагогів училища, удосконалення їх педагогічної майстерності. Дякуємо всім учасникам! Бажаємо нових ідей, подальшого творчого розвитку та наснаги💥!

День любові до свого колективу!#ВПГБУ

admin | Uncategorized
❤️Сьогодні відзначають День любові до свого колективу! #ВПГБУ – це великий трудовий колектив, хороша команда однодумців, а ще – чудова сімя. 🌿
А які колективи у вас? Чи вважаєте ви свій робочий колектив – другою родиною?

Міжнародний день “ДЯКУЮ” у ВПГБУ!

admin | Uncategorized

💬А чи знаєте Ви, що 11 січня відзначається Міжнародний день “ДЯКУЮ”❤️ – свято, що було започатковане за ініціативи миротворчих спільнот?! Саме світле і ввічливе свято покликане навчити нас не боятися💯 і не соромитися дякувати оточуючим, світу і самим собі. Слова вдячності здатні покращити настрій😉, підвищити взаєморозуміння і зарядити позитивними емоціями🤩. Тому колектив #ВПГБУ хоче сказати «ДЯКУЮ» всім – батькам, рідним, друзям, знайомим, учням, освітянам, науковцям, медичним працівникам, працівникам легкої промисловості тощо! За добрі справи, слова і вчинки, віру в завтрашній день, щирість, людяність і доброту💥.

Відео

Онлайн майстер-клас «Хрусткі вафельні трубочки» у ВПГБУ!

admin | Uncategorized
До Дня коктельної трубочкиЛіна Танасевська презентувала онлайн майстер-клас «Хрусткі вафельні трубочки»!
Смак ніжних, солодких вафельних трубочок зі згущеним молоком або кремом знайомий нам усім з дитинства. Цей апетитний десерт став улюбленими ласощами багатьох малят та й дорослих.
Приготувати ароматні палички можна вдома за допомогою вафельниці, а смакувати їх потрібно зі смачними напоями, які зручно пити через трубочки✨! Міжнародний день трубочки для коктейлів відзначають у світі 3 січня. Раніше замість неї використовували солому, від чого й пішла назва.

#ВПГБУ запрошує Вас на потяг номер 2021!

admin | Uncategorized

УВАГА! Дорогі друзі, рідні, знайомі, колеги, учні✨! #ВПГБУ запрошує Вас на потяг номер ➡️2021🚂! Займіть, будь ласка, свої місця, а в багажному відділенні залишіть лише теплі та щасливі спогади про подорож у потязі номер 2020😅.
Наша мандрівка триватиме 365 днів💫⭐️✨, але будуть обов’язкові зупинки на станціях «Міцне здоров’я», «Взаємна любов», «Сімейний затишок», «Мир та гармонія», «Позитив та радість», «Благополуччя та рівновага», «Енергійність», «Спортивні звершення», «Невичерпний оптимізм» і «Яскраві моменти».
Легкої подорожі🎄🚂🐮✨✨✨!

Відео