Новини

ШКОЛА МОЛОДОГО МАЙСТРА

admin | Uncategorized

 

15.01. та 22.01. 2020р. в слюсарній майстерні НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ВПГБУ були прооведені заняття «Школи молодого майстра» з тем: «Клепання» та «Рубання і гнуття металу». Практичний показ провів досвідчений майстер в/н Анатолій Шокало. Молоді майстри: Наталія Желдак, Ольга Сорока, Назар Ломака, Маргарита Богатирьова, Віктор Романовський теоретичні знання закріплювали практично, виконуючи вправи зі слюсарних робіт, підвищуючи рівень своєї професійної майстерності.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

admin | Uncategorized

22 січня, у ВПГБУ під гаслом «МИ УКРАЇНЦІ» проведено щорічну акцію – живий ланцюг, присвячену Дню Соборності України! Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасності нашої держави подія на шляху до єдності і незалежності країни – проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР. З Днем Соборності, українці!

❗️Сьогодні❗️, 22 січня, у #ВПГБУ🔝🙋🏻‍♂️ під гаслом «МИ УКРАЇНЦІ🇺🇦» проведено щорічну акцію🌟 – живий ланцюг, присвячену Дню Соборності України☝️! Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році📖, відбулася ключова для сучасності нашої держави подія на шляху до єдності і незалежності країни – проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР💛💙‼️✅. З Днем Соборності, українці💫💫💫

Опубліковано Вище Професійне Гірничо-Будівельне Училище Середа, 22 січня 2020 р.

ВИПУСКНИЙ

admin | Uncategorized

22 січня був особливий день для групи Т-1/18, бо в них ВИПУСКНИЙ!

Шановні випускники! Що Вам побажати на порозі нового життя? Перш за все: цінуйте рідних, не жалійте їм свого тепла! Не робіть нікому зла і кривди, а за добро добром спішіть віддать! Не чиніть ще зради Батьківщині: на чужині щастя не зазнать! Хай щастить Вам завжди і в усьому! Не знайте горя і біди! Майте друзів вірних на дорозі, бо з ними легше по життю йти.

ПЛАНОВІ ТРЕНУВАННЯ

admin | Uncategorized

На випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації у ВПГБУ, а саме в гуртожитку, проводились планові тренування: евакуйовано 133 учнів та працівників рятувальниками ДС НС

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – ЦЕ ВАЖЛИВО!

admin | Uncategorized

У житті кожного настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу за покликанням, тобто професію. Якщо вибір зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на рівень добробуту, самореалізацію дитини у майбутньому, знизити її конкурентоспроможність на ринку праці. Тому, з метою сприяння професійному самовизначенню учнів, формуванню позитивного ставлення до професій, працівниками ВПГБУ був проведений профорієнтаційний тренінг, учасниками якого цього разу стали учні 9-Б класу ЗОШ №1.

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ

admin | Uncategorized

Відкриття навчально-практичного центру

Сьогодні на відкриття навчально-практичного центру, де будуть формувати свої практичні навики майбутні кваліфіковані робітники, завітали гості з ДОН Полтавської ОДА – директор Олена Харченко, Тетяна Закапко та Вячеслав Макарчук, представники НМЦ ПТО Віктор Гриженко, Ірина Пазич, а також були присутні директор з управління персоналом та побуту ПрАТ «ПГЗК» Анна Адом, начальник цеху внутрішньокар’єрних ремонтів ТОВ «ЄГЗК» Артем Таран, директор з виробництва ТОВ «Феррострой» Віталій Короліхін, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота та начальник відділу освіти Лілія Щербина.

Центр буде використовуватися для стажування майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професіями «Слюсар-ремонтник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ

admin | Uncategorized

Профорієнтаційний тренінг

Учора учні 9-Б класу ЗОШ №6 стали першими учасниками профорієнтаційного тренінгу, метою якого було надати інформацію щодо вибору профілю подальшої освіти; розвинути здібності до самоаналізу; популяризувати робітничі професії; формувати установку на активність у самовизначенні. В ході тренінгу учні  мали змогу з’ясувати, на які професії  існує попит на ринку праці, як ефективно поєднати свої інтереси та здібності, який обрати напрямок навчання, щоб досягти успіху у професійній діяльності.

Новий формат роботи викликав жвавий інтерес в учнів, дозволив по іншому поглянути на організацію профорієнтаційної роботи і у навчальних закладах.

ВІДКРИТИЙ БІНАРНИЙ УРОК ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

admin | Uncategorized

Відкритий бінарний урок іноземної мови та виробничого навчання

4 грудня у ВПГБУ було проведено відкритий бінарний урок іноземної мови та виробничого навчання з учнями групи 5/17,  що отримують професію «Кухар, офіціант». Тема уроку: Моя майбутня професія – офіціант. Урок провели викладач іноземної мови Інна Іващенко та майстер виробничого навчання Олена Гула.

Урок носив характер професійної спрямованості. Викладачі впровадили ІКТ, рольову гру, роботу в підгрупах. Учні переконалися в необхідності вивчення іноземної мови для своєї професії, набули певні навички, отримали міні-посібники та буклети корисних фраз для офіціанта.

Урок отримав схвальну оцінку від присутніх та адміністрації.

ВІДКРИТИЙ БІНАРНИЙ УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

admin | Uncategorized

Відкритий бінарний урок виробничого навчання

28 листопада у ВПГБУ було проведено відкритий бінарний урок виробничого навчання із учнями групи Т-1/19,  що отримують професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорія «В» і «С»), водій великовантажних автомобілів». Тема уроку: Комплексні роботи. Виготовлення струбцини. Урок провели майстер виробничого навчання Андрій Микитін та викладач креслення Тетяна Бегейма. На уроці навчальний процес було організовано таким чином, що всі учні брали участь у виконанні поставлених завдань. Під час заняття  використовувалися  інструкційні карти, навчальні стенди та натуральні зразки. На уроці було чому повчитися молодим майстрам виробничого навчання.

Урок отримав схвальну оцінку від директора Василя Сулими та методиста Світлани Скрипник.

 

ЗМАГАННЯ З ПАУЕРЛІФТИНГУ У ВПГБУ

admin | Uncategorized

Змагання з пауерліфтингу у ВПГБУ

26.11. 2019 року, напередодні відзначення Дня Збройних Сил України, у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі серед юнаків допризовного віку відбулися  змагання з пауерліфтингу. Всі юнаки, що брали участь у змаганнях, тренуються в спортивній секції училища під керівництвом майстра спорту з пауерліфтингу Голоти Данила. До програми змагань було включено дві вправи – жим лежачи та станова тяга. За підсумками змагань були визначені переможці та призери турніру. В обох вправах і в абсолютній першості,

Третє місце виборов Олегаш Владислав (в.в. 75 кг.) з результатом у жимі – 92 кг., у тязі – 175 кг.;

Другим був Андреєв Сергій (в.в. 81 кг.), якому підкорилась штанга у110 кг. та у 195 кг.;

Чемпіоном став Бобок Володимир (в.в. 85 кг.) – 120 та 200 кг.

Достойну конкуренцію чемпіону та призерам склали Панасюк В., Киба Б., Гончаров М., Корчагін Д., Залюбовський Е.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступних змаганнях.