Новини

ВІДКРИТИЙ БІНАРНИЙ УРОК ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

admin | Uncategorized

Відкритий бінарний урок іноземної мови та виробничого навчання

4 грудня у ВПГБУ було проведено відкритий бінарний урок іноземної мови та виробничого навчання з учнями групи 5/17,  що отримують професію «Кухар, офіціант». Тема уроку: Моя майбутня професія – офіціант. Урок провели викладач іноземної мови Інна Іващенко та майстер виробничого навчання Олена Гула.

Урок носив характер професійної спрямованості. Викладачі впровадили ІКТ, рольову гру, роботу в підгрупах. Учні переконалися в необхідності вивчення іноземної мови для своєї професії, набули певні навички, отримали міні-посібники та буклети корисних фраз для офіціанта.

Урок отримав схвальну оцінку від присутніх та адміністрації.

ВІДКРИТИЙ БІНАРНИЙ УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

admin | Uncategorized

Відкритий бінарний урок виробничого навчання

28 листопада у ВПГБУ було проведено відкритий бінарний урок виробничого навчання із учнями групи Т-1/19,  що отримують професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорія «В» і «С»), водій великовантажних автомобілів». Тема уроку: Комплексні роботи. Виготовлення струбцини. Урок провели майстер виробничого навчання Андрій Микитін та викладач креслення Тетяна Бегейма. На уроці навчальний процес було організовано таким чином, що всі учні брали участь у виконанні поставлених завдань. Під час заняття  використовувалися  інструкційні карти, навчальні стенди та натуральні зразки. На уроці було чому повчитися молодим майстрам виробничого навчання.

Урок отримав схвальну оцінку від директора Василя Сулими та методиста Світлани Скрипник.

 

ЗМАГАННЯ З ПАУЕРЛІФТИНГУ У ВПГБУ

admin | Uncategorized

Змагання з пауерліфтингу у ВПГБУ

26.11. 2019 року, напередодні відзначення Дня Збройних Сил України, у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі серед юнаків допризовного віку відбулися  змагання з пауерліфтингу. Всі юнаки, що брали участь у змаганнях, тренуються в спортивній секції училища під керівництвом майстра спорту з пауерліфтингу Голоти Данила. До програми змагань було включено дві вправи – жим лежачи та станова тяга. За підсумками змагань були визначені переможці та призери турніру. В обох вправах і в абсолютній першості,

Третє місце виборов Олегаш Владислав (в.в. 75 кг.) з результатом у жимі – 92 кг., у тязі – 175 кг.;

Другим був Андреєв Сергій (в.в. 81 кг.), якому підкорилась штанга у110 кг. та у 195 кг.;

Чемпіоном став Бобок Володимир (в.в. 85 кг.) – 120 та 200 кг.

Достойну конкуренцію чемпіону та призерам склали Панасюк В., Киба Б., Гончаров М., Корчагін Д., Залюбовський Е.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступних змаганнях.

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

admin | Uncategorized

РОЗКВІТАЙ ЖЕ, РІДНА МОВО!

Під таким гаслом урочистою лінійкою розпочався «Тиждень української писемності та мови» у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі.

Найрізноманітніші заходи тривали з 4 по 8 листопада. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад української мови та літератури.

Предметний тиждень вже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Мета тижня: донести до учнів ВПГБУ красу і багатство рідної мови; розвивати мовленнєві здібності підлітків; збагачувати словниковий запас; сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня; виховувати любов до рідної мови та розуміння її необхідності для нашого життя; створення емоційно-позитивного мікроклімату.

Тиждень розпочався інформаційними лінійками на гірничому та будівельному відділеннях, які організували викладач української мови та літератури Овчар Альона Станіславівна, творча група «Живе слово» (учні групи 5/18)! 5 листопада бібліотекарі ВПГБУ продемонстрували учням книжкові виставки: «Там, де живе рідна мова, живе український народ», «Слово про слово». 7 листопада на базі гірничого відділення Овчар А.С. провела для учнів групи 5/18 виховний захід на тему «Новий український правопис».

8 листопада учні ВПГБУ та педагогічні працівники взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Швидко та цікаво сплив час, а предметний тиждень добіг кінця. Сьогодні святкові заходи вже стали спогадами, що виринають у пам’яті та майорять на яскравих фотознімках. Таланти учнів приємно вражають, а небайдужість і відповідальність у щоденних справах спонукають творити нові шедеври прекрасного.

ТИЖДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТІВ

admin | Uncategorized

З 28 жовтня по 1 листопада у ВПГБУ пройшов тиждень автомобілістів

Так 28 жовтня на подвір’ї гаражу відбулася практична вправа «Підготуй автомобіль до роботи». Перемогу отримала група 1/17.

29 жовтня відбулася зустріч учнів груп Т/1-19 та 1/19 з працівниками патрульної служби. Під час цієї зустрічі учням було продемонстровано драгер для визначення вмісту алкоголю в організмі водія. Але найцікавішим була вправа візуального визначення вмісту алкоголю в організмі водія за допомогою спеціальних окулярів та доріжки.

30 жовтня у будівельному відділенні ВПГБУ між групами 1/18 та 1/17 відбувся квест «У пошуках», де учні , заходячи до кабінетів, давали відповіді на запитання викладачів. Перемогла команда гр.1/17, але солодкі заохочувальні призи отримали усі учасники квесту.

31 жовтня в кабінеті №30 гірничого відділення викладач Микитін А.В. провів брейн-ринг між групами Т/1-19 та 1/19. Перемогу отримала група Т/1-19.

1 листопада викладачами Іванною Марчук та Ігорем Грицак було проведено відкритий бінарний урок з будови автомобіля та історії на тему «Повоєнна відбудова України. Трансмісія автомобіля (на прикладі автозаводу КрАЗ)». На уроці учні, переглянувши документальне відео, дізналися про роботу автозаводу КрАЗ в післявоєнний час, за допомогою опорних конспектів та мультимедійної презентації вивчили будову трансмісії автомобіля.

 

КОНКУРС СЛЮСАРІВ У ВПГБУ

admin | Uncategorized

Конкурс слюсарів у ВПГБУ

17 жовтня у виробничій навчальній майстерні №1 відбувся конкурс професійної майстерності  серед учнів «Майстер слюсарної справи».

Для учасників конкурсу було підготовлено випробування з теоретичного та практичного туру. Під час практичного туру учасникам необхідно було виготовити тримач полотна пилки по металу.

Майстерність учнів оцінювали члени компетентного журі, до складу якого увійшли заступник директора з НВР А.Ткаченко, старші майстри В.Вербівський та В.Лимар, викладачі спецпредметів А.Микитін та О.Кривенко

За результатами двох турів конкурсу місця розподілилися так:

І місце – Андрій Олійник, 4/18 група

ІІ місце –  Едуард Пігуль, група 4/18

ІІІ місце – Юрій Антоненко, група 4/17.

Переможці конкурсу на робочій лінійці 21.10.19  будуть нагороджені грамотами.

ВІДКРИТТЯ Х МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ  УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (І етап)

admin | Uncategorized

Відкриття Х Міжнародного Мовно-Літературного Конкурсу Учнівської Та Студентської Молоді Імені Тараса Шевченка

(І етап)

10 жовтня  у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасниками конкурсу стали кращі учні училища. Із вітальним словом до конкурсантів звернулась викладач української мови та літератури Овчар Альона Станіславівна, яка наголосила на знаковості цього конкурсу, оскільки саме зараз в Україні відзначають свята національно-патріотичного характеру (День Козацтва, День захисника України). Вона побажала усім учасникам плідної праці та творчих злетів.

Метою заходу стало вшанування творчої спадщини великого Кобзаря та виявлення обдарованих учнів – знавців Шевченкового слова. Конкурсанти спробували свої сили у написанні статті, в якій порівнювали світ, в якому жив Тарас, з нашим світом, тогочасні цінності та ідеали – з сучасними, а також – змагалися у знанні шевченківських віршів та знаменних дат із  життя поета.

Справжніми знавцями Шевченкового слова, переможцями І етапу Конкурсу у цьому році стали учні:

Хрома В., гр. Т-2/18 (1 місце)

Сікавець К., гр. 5/19 (2 місце)

Скорик О., гр. 2/19 (3 місце)

Щиро вітаємо переможців та зичимо творчих успіхів у наступному етапі змагань.

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

admin | Uncategorized

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Зі святом Вас вітаєм нині

Щиро, дзвінко від душі

Хай відчують прийдешнє свято

Бібліотекарі усі.

 

З цими віршованими рядками напередодні свята завітали учні Вищого професійного гірничо-будівельного училища до міської біліотеки. Натомість бібліограф ЦБС  Олена Горда провела цікаву і змістовну екскурсію по бібліотеці,  наголосивши на необхідності та користі читання. І дійсно, як сказав Д. Дідро «Людина перестає думати, коли перестає читати».

Учнів пригостили вітамінами для читання у вигляді цукерок. Та найбільше  хлопців зацікавив електронний каталог. Адже всі читачі мають можливість дізнатися про наявність у фонді бібліотеки потрібної літератури не виходячи з дому. Щиро дякуємо  всьому колективу ЦБС за гостинність, креативність та за плідну співпрацю.

А 30 вересня в бібліотеках обох відділень ВПГБУ учнів зустрічали «читач» і «читачка». Учні охоче фотографувалися з «колегами».

Біблотекарі  Вищого професійного гірничо-будівельного  училища вдячні всім читачам за вітання і завжди  охоче  чекають  їх в бібліотеках. Читайте!

І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги.

«ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я» у ВПГБУ

admin | Uncategorized

«ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я» у ВПГБУ

27.09 2019 року у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся оздоровчий, спортивно-масовий захід «День здоров’я», метою якого було залучення учнів до активного відпочинку, занять фізичними вправами та пропаганда здорового способу життя.

До програми заходу були включені цікаві естафети з бігом, стрибками, ведінням футбольних та баскетбольних м’ячів, комбіновані естафети з використанням нестандартного обладнання та інвентарю. Ще учні змагалися  у підтягуванні, віджиманні, підніманні та метанні гирі, стрибках через скакалку та у довжину. Змагання проходили  в безкомпромісній але невимушено цікавій атмосфері.

В окремих видах переможні результати показали:  

Андреєв Сергій, Онищенко Олександр  – підтягування,

Веріч Віталій,  Крайнюк Дмитро – потрійний стрибок,

Приз Олександр, Скиба Максим  – метання гирі,

Гонтар Артем, Бандурка Данііл – вис на зігнутих руках,

Боцула Діана, Дубина Аліна – стрибки через скакалку та у довжину з місця.

У загальному заліку переможці та призери серед навчальних груп визначались у трьох категоріях. 

I – категорія:

1 місце – гр. Т – 2/18

2 місце – гр. Т – 1/19

3 місце – гр. 1/17.

II – категорія:

1місце – гр. 1/19,

2 місце – гр. 1/18,

3 місце – гр. 4/18

III– категорія:

1місце – гр. 5/19

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

admin | Uncategorized

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

У Вищому професійному гірничо-будівельному училищі в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу проведено наступні виховні заходи –    інформаційні лінійки, виховні години, бесіди та здійснено оновлення стендів. Працівники Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Полтавській області Данилевська О.М. та Хомяк В.В. проінформували учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.