Новини

Вітаємо!!!

admin | Uncategorized

Вітаємо учня ІІ курсу #ВПГБУ Локтіонова Марка та наукового керівника Марію Федорову з почесним ІІІ місцем🥉 у ІІ обласному конкурсі екологічної інфографіки “Збережемо біорізноманіття рідного краю” імені Олени Байрак, який відбувся 20 жовтня на базі Полтавської МАН в режимі онлайн, за презентацію інфографіки “Деревне курча-небезпечний сусід чи жертва полювання?”💐 Також у конкурсі брав участь учень ІІІ курсу Біляков Ілля з науковою роботою “Сьогодні квітка-завтра рослинний світ”, науковий керівник Ольга Сорока.Презентуючи свої проєкти у вигляді інфографіки (постеру), учні у повному обсязі розкрили основні питання своїх наукових робіт, ознайомили жюрі та учасників конкурсу з результатами досліджень, та зробили відповідні висновки.Вітаємо учасників від нашого навчального закладу!!! Бажаємо успіхів, наснаги та нових перемог!💐🎉

Найсмачніші, теплі, щирі вітання з Міжнародним днем ​​кухаря!

admin | Uncategorized

Найсмачніші, теплі, щирі вітання! З Міжнародним днем ​​кухаря👩🏻‍🍳! Кухня – це мистецтво, а професійні кулінари – справжні віртуози! #ВПГБУ бажає Вам шедевральних страв, нових корисних рецептів🥗, високих оцінок за старання💵 і невпинної праці. Готуйте з любов’ю, і успіх чекає на вас неодмінно!

ВІДЕО

Дорогі наші Захисники!

admin | Uncategorized

Дорогі наші Захисники🇺🇦! Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам козацької відваги, міцного здоров’я та слави, увінчаної віками. Нехай пліч-о-пліч із нами йдуть правда і перемога задля щасливого майбутнього нащадків та процвітання української держави🇺🇦!Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА! З повагою колектив #ВПГБУ!

#ВЕЛОМАРАФОН – 2021

admin | Uncategorized
Раскраски Велосипеды - Картинки-раскраски для детей и взрослых

💥За ініціативою директора #ВПГБУ Василя Михайловича Сулими, майстра в/н Володимира Миколайовича Попова було організовано та проведено #ВЕЛОМАРАФОН – 2021, присвячений Дню захисників та захисниць України, Дню українського козацтва! Відповідно до обраного маршруту 🚴‍♂️, в мальовниче село зі славетною історією – Келеберду. Учасників спортивного заходу на 🎉фініші🎉 гостинно та урочисто зустрів фольклорний колектив «НАДВЕЧІР‘Я» під керівництвом Галини Леонідівни Чеснокової. Адміністрація, педагогічні та учнівські колективи висловили щиру вдячність, вручивши ароматний коровай на вишитому рушнику!

Відео

«Сила та міць!»

admin | Uncategorized

12.10.21 на спортивному майданчику #ВПГБУ викладач фізичної культури💪🏻 Віктор Васильович Мосієнко провів спортивний захід, присвячений Дню захисника та захисниць України🇺🇦 «Сила та міць!» Чотири групи І курсу завзято боролися за перемогу. Юнаки переносили мішки, підіймали штанги, перевертали шини, підтягувалися, штовхали ядра і буксирували АВТОМОБІЛЬ🚘! 1️⃣ місце посіла група 4/21.2️⃣ місце – група 2/21.3️⃣ місце – група 6/21.4️⃣ місце – група 1/21. Всі учасники отримали оригінальні солодкі подарунки від спонсора заходу – торгової марки «ЛіоКонд», продукція якої виготовляється з високоякісної натуральної сировини без застосування будь-яких штучних інгредієнтів. Щиро вітаємо переможців🎉🎉🎉!

Напередодні Дня козацтва розпочали свою роботу кулінарні уроки #MASTERok

admin | Uncategorized

Увага❗Увага❗ Увага!❗Напередодні Дня козацтва розпочали свою роботу кулінарні уроки #MASTERok💥 у #ВПГБУ! Училище гостинно зустріло учнів 4-Б класу ЗОШ #1, які у святковій атмосфері навчилися готувати смачнющі вареники та отримали безліч позитивних емоцій! 🥟🥟Якщо Ви також бажаєте провести вільний час з користю?! #ВПГБУ запрошує на #MASTERok!

ВІДЕО

«День здоров’я»

admin | Uncategorized

30.09.2021 р. у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся оздоровчий, спортивно-масовий захід «День здоров’я», метою якого було залучення учнів до занять фізичними вправами та пропаганда здорового способу життя. Переможці серед навчальних груп: І місце – гр. 4/21; гр. 4/19; гр. Т-1/20.ІІ місце – гр. 6/21; гр. 2/20; гр.Т-2/21.ІІІ місце – гр. 2/21; гр. 2/19; гр.Т-1/21.#ВПГБУ_2021

«Бабин Яр пам’ятаємо»

admin | Uncategorized

29 вересня 2021 р. – 80-ті роковини трагедії Бабиного Яру. У #ВПГБУ було проведено низку заходів, приурочених кривавим сторінкам історії. На виховній годині «Бабин Яр пам’ятаємо» здобувачі освіти згадали про найстрашніші події того часу. Також цього дня ВПГБУ долучилося до 15 тисяч навчальних закладів України до Національного онлайн-уроку пам’яті, який відбувався на базі онлайн-платформи «Червона точка пам’яті», розробленої Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр», трансляція уроку проходила на сайті Міносвіти та в соцмережах, а о 12.00 – до Загальнонаціональної хвилини мовчання #80років_Бабин_Яр.