Новини

Молекулярна кухня у ВПГБУ

admin | Uncategorized

6 грудня у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся майстер-клас майстра виробничого навчання Шишло Лариси Миколаївни.

   

   

   

Лариса Миколаївна поділилася досвідом та секретами приготування страв молекулярної кухні.

На майстер-класі учні групи 5/18 готували   ікру із смаком “тархун”– кулінарне диво зеленуватого кольору отримали учасники на тарілці.

Учасники із задоволенням смакували страву молекулярної кухні та ділилися емоціями, враженнями від майстер-класу.

Дякуємо, Ларисі Миколаївні, за цікавий, інноваційний та корисний майстер-клас!

 

Інформування учнів про мету та передумови відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

admin | Uncategorized

03.12. 2018р. в рамках проведення акції «16 днів проти насилля» у ВПГБУ  відбулося інформування учнів та педагогічного колективу про мету та передумови відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, важливість виховання толерантного ставлення до дітей та дорослих, які мають інвалідність.

Також в групах 1/16  та  2/18  проведена виховна година на тему «Інвалідність – це не вирок».

Цього ж дня учні ВПГБУ взяли участь  в інформаційно – просвітницьких заходах до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

   

Кубок ВПГБУ з пауерліфтингу присвячений  Дню Збройних сил України

admin | Uncategorized

Кубок ВПГБУ з пауерліфтингу присвячений  Дню Збройних сил України

У ВПГБУ  05 грудня 2018 року відбулися змагання з пауерліфтингу присвячені Дню Збройних сил України. В змаганнях прийняли участь учні училища, які займаються в спортивній секції, яка діє при училищі під керівництвом майстра спорту України з пауерліфтингу,  керівника гуртка  Голоти Д.О. Чемпіонами та призерами в окремих вправах стали –  жим лежачи:  Тарадаєв Максим – 110кг, Бобок Володимир та Андрейців Олег – 100кг, станова тяга: Андрейців Олег – 170кг, Бобок Володимир – 160кг, Лисенко Юрій – 157кг. За сумою двох вправ, враховуючи коефіцієнт ваги,

Кубок училища виборов – Тарадаєв Максим – гр. Т-4/17,

  • друге місце у Бобка Володимира – гр. Т-1/18,
  • третім став Висторобець Максим – гр. 5/16.

                

 

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – НАВИЧКА МАЙБУТНЬОГО

admin | Uncategorized

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – НАВИЧКА МАЙБУТНЬОГО

 

Про медіаграмотність як культуру правильного споживання та створення інформації йшлося 29 листопада 2018 року на занятті Школи педагогічної майстерності, яка вже два роки працює на базі ВПУ №7 м. Кременчука Полтавської області.

   

   

За цей час слухачі Школи опанували два освітні модулі: «Дидактичні засоби навчання» та «Предметний сайт – новий формат навчання».

   Було створено персональні сайти педагогів та офіційний сайт Школи педагогічної майстерності «Впровадження медіаосвіти для сприяння розвитку і саморозвитку особистості учня» (режим доступу: https://haychina.wixsite.com/media ).

   Керівник Школи Хайчіна Ю.М. планувала кожне заняття таким чином, щоб слухачі не тільки отримали цікаву і корисну інформацію, а й закріпили свої знання й навички на практиці.

Зі словами щирої подяки до керівника Школи та її слухачів звернулася методист НМЦ ПТО у Полтавській області Короп Т.С. Сподіваємося, що отримані знання будуть ефективно використані для формування в учнів ЗП(ПТ)О Полтавщини інформаційно-цифрової компетентності та навичок критичного мислення.

   Слухачам Школи було вручено сертифікати про навчання, серед щасливчиків, які отримали сертифікати була викладач української мови та літератури ВПГБУ – Овчар Альона Станіславівна.

Всеукраїнський конкурс “ПЛАНЕТА IT”

admin | Uncategorized

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі для педагогічних працівників професійно-технічної освіти на кращий електронний освітній ресурс “ПЛАНЕТА IT“!

У номінації “Професійне відео-портфоліо”, майстер виробничого навчання та викладач спеціальних дисциплін,  Ганонченко Інна Юріївна, представляла на конкурсі професійне відео-портфоліо учениці 3-го курсу Іванютенко Карини Олександрівни. 

Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Акція «16 днів проти насильства»

admin | Uncategorized

        З 25 листопада по 10 грудня у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі проходить обласна акція «16 днів проти насильства».

   

             

  Навчальний тиждень розпочався з лінійки, на якій учениці групи 5/17 познайомили учнів ВПГБУ з історичними передумовами запровадження акції та її надзвичайною актуальністю в сучасних реаліях нашого життя. Також в рамках акції 28 листопада відбулася зустріч учнів групи 5/18 із начальником відділу у справах сім’ї та молоді Оробченко Тетяною Володимирівною та директором духовно – просвітницького центру при Свято-Миколаївському собору батюшкою Георгієм Коваленком.

           29 листопада майстром в/н Гулою Оленою Леонідівною разом з ученицями проведена виховна година «Ми проти насилля».

Огляд-конкурс електронних засобів навчання професійної спрямованості «Мультимедійний простір профільної освіти»

admin | Uncategorized

Огляд-конкурс електронних засобів навчання професійної спрямованості «Мультимедійний простір профільної освіти»

29 листопада у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся І-ший етап огляду-конкурсу електронних засобів навчання професійної спрямованості “Мультимедійний простір профільної освіти”.

   

Були представлені чотири конкурсні роботи, серед них: відеокурс до уроку виробничого навчання з теми «Розмітка металу»  атори Гула С.Л. та Микитін А.В.; відеокурс уроку з предмету: матеріалознавсто , автор роботи: Крат Я.Ю.; предметний сайт з предмету: Будова та експлуатація вантажного автомобіля, автори : Кривенко  О.І., Марчук І.В. та Кузьменко А.В.; переможцем стала робота Скрипник Л.В. на тему: Мультимедійна презентація – сучасний формат навчання.

Бажаємо викладачам та майстрам виробничого навчання, творчих успіхів, професійних перемог та натхнення в подальшій праці.

Щиро дякуємо всім учасникам!!!

Відкритий урок з основ економіки

admin | Uncategorized

27 листопада відбувся відкритий урок з основ економіки у групі Т-2/18, який провела викладач вищої категорії Харлінська Зоя Євгеніївна.

Урок з теми «Підприємство в системи ринкових відносин» пройшов у формі рольової гри, де учні виступали в ролі представників центру зайнятості, роботодавців, банкірів, податкової інспекції. Урок отримав схвальну оцінку присутніх.

   

Зустріч з доктором історичних наук Капустян Т.Г.

admin | Uncategorized

В рамках проведення тижня історії, викладач Лопушенко І.П., організувала зустріч  учні груп 2/18 та 5/16  із доктором історичних наук, професором Г.Т. Капустян. Вона презентувала книгу “Пам’ять 33-го кличе молодих”, яку і подарувала навчальному закладу на пам’ять.

   

Виховний захід на тему “Омиті кров’ю гідність і свобода”

admin | Uncategorized

23 листопада у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся виховний захід на тему “Омиті кров’ю гідність і свобода”. 

   

Захід був насичений емоціями та переживаннями. Учні згадали хронологію тих подій, переглянули відео.

Дякуємо Героям  Небесної сотні  ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ! ЗА ТЕ ЩО НЕ пошкодували ЖИТТЯ ЗАРАДИ НАС З ВАМИ! ЗАРАДИ  НАШОГО МАЙБУТНЬОГО! СПАСИБІ ВСІМ, хто відстояв МАЙДАН, ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД мужності, сили духу, ЧЕСНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ!