Новини

Вітаємо з перемогою у конкурсі мультфільмів

admin | Uncategorized

Вітаємо збірну команду ВПГБУ з перемогою у  конкурсі мультфільмів, який тривав у березні-квітні серед шести команд, які створювали анімацію у рамках проекту “реАнімація виборців”.

Мультфільм “Обирай майбутнє!”  набрав 3,6 тисяч переглядів.  

Горішні плавні: Мультфільм "Обирай майбутнє!"

День виборів: Шукаємо баланс! Мультфільм від учнів та учениць Вищого професійного гірничо-будівельного училища із міста Горішні плавні – на конкурс за проектом #реанімація_виборців Підтримуйте, поширюйте, ставте «лайк», якщо хочете, щоб на конкурсі перемогла саме ця чудова робота! Конкурс триватиме до 15 квітня!

Опубліковано Громадська організація "Турбота" Субота, 16 березня 2019 р.

Дякуємо  громадській організації «Турбота» за співпрацю.

Тиждень фізики, математики і асторномії

admin | Uncategorized

З 8 по 12 квітня у ВПГБУ пройшов тиждень фізики,  математики і астрономії на тему «Джерело і мета математики – в практиці».

Завданням тижня було підвищити інтерес  до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації  позаурочної діяльності, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу здобувачів освіти, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Розпочався тиждень 08.04.19 р. вернісажем математичних газет.

    

Здобувачі освіти групи 5/18 прийняли участь у інтелектуальній грі «Сильна ланка», де переможцями стали Яковець Катерина та Манько Микита. Здобувачі освіти групи 5/17 прийняли участь у розважальній грі «Математика у професії кухар». Найкращі знання показали Михайлова Анастасія та Кучеренко Едуард.

  

   

9 квітня дві команди учнів групи 3/18 «Сила» і «Напруга» змагались у  інтелектуальній грі «Конкурс знавців фізики». Вони здійснили подорож у фізичне царство і пригадали все,  що знають про одну з найголовніших наук світу – фізику. Здобувачі освіти змогли показати свої знання з предмету та практичне їх застосування. Перемогу здобула команда «Сила».

  

   

Для здобувачів освіти груп 3/17, 4/17 було проведено астрономічну гру «Просторами космосу». Переможцями стали Кругляк Артем та Савельєв Владислав.

  

11 квітня було проведено позакласний захід  «Математичні перегони». У перегонах приймали участь команди: «Ерудити» (група 1/18) та «Магістри» (група 3/18), де здобувачі освіти показали свої знання з математики та проявили смекалку і винахідливість.   Перемогла   команда «Магістри», яка набрали більшу кількість балів.

   

12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято встановлено на честь першого польоту людини в космос: саме цього дня виповнюється 58 років з того дня, коли Юрій  Гагарін на космічному кораблі “Восток” здійснив перший в історії людства політ навколо орбіти Землі. Політ тривав 108 хвилин. Цей політ став потужним проривом в освоєнні космосу.

  

До цієї знаменної дати 11 квітня проведено виховну годину в групі 3/18 «Всесвіт нам бентежить мрії…»  з метою ознайомлення здобувачів освіти з історією освоєння космічних просторів, виховання допитливості та інтересу до наукових знань.

12 квітня здобувачі освіти групи 1/18 взяли участь у космічній вікторині «Космос – дорога без кінця..».  Захід проводився з метою розширення уявлення здобувачів освіти   про космос, розвитку їх інтелектуальних здібностей, збагачування словникового запасу. На заході кожен з учасників відчув себе космонавтом. Хлопці відвідали такі планети: Марс, Венеру, Юпітер, Нептун, Сатурн, Меркурій. Згадали про героїв космосу – С. Корольова, К. Ціолковського, Ю. Гагаріна, Л. Каденюка, В. Терешкову.

   

Протягом тижня здобувачі освіти змогли представити свої творчі роботи: кросворди та буклети з математики, реферати, а також взяти участь у виставці «Мистецтво орігамі».

   

Кращими були кросворди з геометрії:  Поліяна Михайла (група 3/18),  Чайки Аліни, Василенко Ілони, Стрельник Ксенії та Коробки Жанни (група 8/16).

Кращий буклет створив  Тіханов Євген (група 2/16) на тему «Тіла обертання в будові автомобіля».

Свої реферати представили: Гутиря Євген «Видатні математики Полтавщини», Скляр Сергій «Історія виникнення геометрії» (група 1/18), Майоренко Дмитро «Математики стародавньої Греції» та Момот Максим «М.В.Остроградський» (група 3/18).

Найкращі поробки орігамі представили: Марценковський Дмитро та Марценковський Олександр (група 1/16), Янівська Анастасія (група 8/16), Майоренко Дмитро, Момот Максим (група 3/18), Мартиненко Роман та Шевченко Назар (група 1/18).

Протягом тижня здобувачі освіти змагалися у розгадуванні кросвордів та ребусів, розв’язуванні цікавих задач.

Матеріал тижня було розподілено так, щоб була задіяна кожна група та різноманітні за формою і змістом заходи. Наша мета – пробудити в учнів стійкий інтерес до вивчення математики та фізики, показати могутність і красу цих предметів, розвивати комунікативну і творчу компетентності, стимулювати активність та самостійність.

Дякуємо всім активним учасникам тижня і бажаємо досягти високих результатів у вивченні таких важливих предметів.

 

Шановні колеги!

admin | Uncategorized

Пропонуємо Вам ознайомитися з  текстом доповіді Уповноваженого Верховною Ради України з прав людини  за 2018 рік про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина України органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та їх посадовими і службовими особами, які порушували своїми діями (бездіяльністю) права і свободи людини і громадянина, та про виявлені недоліки в законодавстві щодо захисту прав і свобод людини і громадянина.

Доступ до інформації: http://www.ombudsman.gov.ua ( Секретаріат Уповноваженого/ДокументиЩорічні та спеціальні доповіді…)

Всеукраїнська акція “За чисте дозвілля” та День благоустрою у ВПГБУ

admin | Uncategorized

Щороку здобувачі освіти та працівники ВПГБУ є активними учасниками Всеукраїнської акції “За чисте дозвілля” та Дня благоустрою.

Саме тому 5 квітня було проведено заходи щодо забезпечення чистоти і порядку біля навчальних відділень та прилеглої території, висаджено дерева та квітники.

  

  

  

   

   

  

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ, ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗДОРОВ’Я

admin | Uncategorized
ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ, ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗДОРОВ’Я
 
Здобувачі освіти Вищого професійного гірничо-будівельного училища взяли участь у третьому міському легкоатлетичному пробігу, присвяченому Міжнародному Дню здоров’я.
Маршрут пролягав вулицею Конституції із розворотом на перехресті із вулицею Миру.
 
    Гонтар Артем зайняв ІІ місце серед юнаків 15-18 років. Бажаємо досягнення спортивних вершин!
    
    

Тиждень з професії «Швачка»

admin | Uncategorized

З 25.03 19 р. по 29.03.19 р. у будівельному відділенні Вищого професійного гірничо – будівельного училища пройшов тиждень з професії «Швачка»

25.03.2019 р. випускницею нашого училища Гармаш Любою був проведений майстер – клас з виготовлення прикрас із атласних стрічок у техніці «канзаші». Захід був дуже цікавий, динамічний та пізнавальний. Кожна з дівчат набула нових знань та навичок, нових вражень та емоцій, отримавши на згадку нову прикрасу.

   

26.03.2019 був проведений ще один  майстер-клас з виготовлення  квітів маків з цікавого матеріалу – фоамірану. Робота з виготовлення маків була продовжена. Буде виготовлено 150 маків до Дня Перемоги. До роботи були задіяні не тільки майбутні швачки, а й їх викладачі.

26.03.2019 р. була проведена олімпіада зі спецпредметів серед швачок. В олімпіаді брали участь 10 дівчат. Завдання олімпіади мали 21питання зі спецпредметів, а саме: «Технологія виготовлення швейних виробів», «Обладнання швейного виробництва» та «Матеріалознавство» у вигляді  тестових завдань різного рівня складності. За результатами олімпіади І місце посіла учениця групи 8/16 Василенко Ілона.

27.03.2019 р. був проведений конкурс професійної майстерності серед швачок, на якому дівчата виготовляли дитячі труси. Під час оцінювання виготовлених виробів враховувались якість обробки та швидкість виконання операцій пошиття. Переможцями стали: І місце – учениця Клєстова Карина,       ІІ місце – учениця  Василенко Ілона та ІІІ місце – Демидова Надія.

   

28.03.2019 р. учні побували на екскурсії на швейному підприємстві «Коста», яке займається виготовленням жіночої, чоловічої білизни та верхнього трикотажу. Дівчата мали можливість ознайомитись з розмаїттям полотен та  моделей трикотажних виробів, а також з  новим сучасним обладнанням.

Обласна секція викладачів фізики і математики

admin | Uncategorized

26 березня на базі ВПГБУ відбулася обласна секція викладачів фізики і математики на тему: Інтегровані уроки як засіб формування ключових компетентностей учнів у процесі викладання фізики і математики.

Семінар організувала і провела методист навчально-методичного центру ПТНЗ у Полтавській області Булочнікова О.О.

З вітальним словом виступив директор ВПГБУ Сулима В.М. Презентувала навчальний заклад методист училища Скрипник С.Ф.

  

Відкритий бінарний урок фізики та спецтехнології провели: Давидова Р.О. – викладач вищої категорії, викладач-методист та викладач вищої категорії спец предметів Дробаха І.О.

     

     

Для учасників  семінару було організовано екскурсію до музею та кар’єру ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

  

Заходи з питань профілактики туберкульозу

admin | Uncategorized

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Профілактика туберкульозу серед учнівської молоді потребує особливої уваги, адже завчасна інформаційно-просвітницька робота є найефективнішою у попередженні поширення цього соціально небезпечного захворювання. Так у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі було проведено заходи з питань профілактики туберкульозу:

 • проведено інформаційні лінійки «Профілактика туберкульозу»;
 • розміщення листівок на інформаційних стендах в навчальному закладі та гуртожитку;
 • проведено виховні години разом з лікарем-епідеміологом «Що необхідно знати про туберкульоз»;
 • перегляд фільму в гуртожитку «Туберкульоз – біла чума»    

Міс – ВПГБУ 2019

admin | Uncategorized

  У Вищому професійному гірничо – будівельному училище було проведено конкурс краси і грації . Обирали неперевершену Міс – ВПГБУ 2019. У конкурсі приймали 8 чарівних красунь.

Оцінювали конкурс шановне журі : Мосієнко Віктор Васильович, Кузьменко Аліна Василівна, Кривенко Олексій Іванович, Ломака Назар Назарович,  Ічінський Денис учень групи Т- 2\18 .

Наші учасниці мали надійну підтримку, бо підтримували їх одногрупники. Наші учасниці змагались у таких конкурсах:

 • Візитка картка
 • Мій улюблений кумир
 • Інтелектуальний конкурс
 • Творче завдання
 • Дефіле у вечірніх сукнях.

    

    

  

Кожна з них отримала своє звання:

 • Міс ВПГБУ 2019 – Стрижак Юлія
 • Віце міс училища – Усік Валерія
 • Міс Чарівність – Солонару Катерина
 • Міс Привабливість – Курченко Валентина
 • Міс Глядацьких симпатій – Подопригора Наталія
 • Міс Талановитість – Клестова Карина
 • Міс Елегантність – Беседіна Ксенія
 • Міс Ніжність – Василенко Ілона.