Новини

ВІДКРИТТЯ Х МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ  УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (І етап)

admin | Uncategorized

Відкриття Х Міжнародного Мовно-Літературного Конкурсу Учнівської Та Студентської Молоді Імені Тараса Шевченка

(І етап)

10 жовтня  у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасниками конкурсу стали кращі учні училища. Із вітальним словом до конкурсантів звернулась викладач української мови та літератури Овчар Альона Станіславівна, яка наголосила на знаковості цього конкурсу, оскільки саме зараз в Україні відзначають свята національно-патріотичного характеру (День Козацтва, День захисника України). Вона побажала усім учасникам плідної праці та творчих злетів.

Метою заходу стало вшанування творчої спадщини великого Кобзаря та виявлення обдарованих учнів – знавців Шевченкового слова. Конкурсанти спробували свої сили у написанні статті, в якій порівнювали світ, в якому жив Тарас, з нашим світом, тогочасні цінності та ідеали – з сучасними, а також – змагалися у знанні шевченківських віршів та знаменних дат із  життя поета.

Справжніми знавцями Шевченкового слова, переможцями І етапу Конкурсу у цьому році стали учні:

Хрома В., гр. Т-2/18 (1 місце)

Сікавець К., гр. 5/19 (2 місце)

Скорик О., гр. 2/19 (3 місце)

Щиро вітаємо переможців та зичимо творчих успіхів у наступному етапі змагань.

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

admin | Uncategorized

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Зі святом Вас вітаєм нині

Щиро, дзвінко від душі

Хай відчують прийдешнє свято

Бібліотекарі усі.

 

З цими віршованими рядками напередодні свята завітали учні Вищого професійного гірничо-будівельного училища до міської біліотеки. Натомість бібліограф ЦБС  Олена Горда провела цікаву і змістовну екскурсію по бібліотеці,  наголосивши на необхідності та користі читання. І дійсно, як сказав Д. Дідро «Людина перестає думати, коли перестає читати».

Учнів пригостили вітамінами для читання у вигляді цукерок. Та найбільше  хлопців зацікавив електронний каталог. Адже всі читачі мають можливість дізнатися про наявність у фонді бібліотеки потрібної літератури не виходячи з дому. Щиро дякуємо  всьому колективу ЦБС за гостинність, креативність та за плідну співпрацю.

А 30 вересня в бібліотеках обох відділень ВПГБУ учнів зустрічали «читач» і «читачка». Учні охоче фотографувалися з «колегами».

Біблотекарі  Вищого професійного гірничо-будівельного  училища вдячні всім читачам за вітання і завжди  охоче  чекають  їх в бібліотеках. Читайте!

І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги.

«ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я» у ВПГБУ

admin | Uncategorized

«ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я» у ВПГБУ

27.09 2019 року у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбувся оздоровчий, спортивно-масовий захід «День здоров’я», метою якого було залучення учнів до активного відпочинку, занять фізичними вправами та пропаганда здорового способу життя.

До програми заходу були включені цікаві естафети з бігом, стрибками, ведінням футбольних та баскетбольних м’ячів, комбіновані естафети з використанням нестандартного обладнання та інвентарю. Ще учні змагалися  у підтягуванні, віджиманні, підніманні та метанні гирі, стрибках через скакалку та у довжину. Змагання проходили  в безкомпромісній але невимушено цікавій атмосфері.

В окремих видах переможні результати показали:  

Андреєв Сергій, Онищенко Олександр  – підтягування,

Веріч Віталій,  Крайнюк Дмитро – потрійний стрибок,

Приз Олександр, Скиба Максим  – метання гирі,

Гонтар Артем, Бандурка Данііл – вис на зігнутих руках,

Боцула Діана, Дубина Аліна – стрибки через скакалку та у довжину з місця.

У загальному заліку переможці та призери серед навчальних груп визначались у трьох категоріях. 

I – категорія:

1 місце – гр. Т – 2/18

2 місце – гр. Т – 1/19

3 місце – гр. 1/17.

II – категорія:

1місце – гр. 1/19,

2 місце – гр. 1/18,

3 місце – гр. 4/18

III– категорія:

1місце – гр. 5/19

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

admin | Uncategorized

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

У Вищому професійному гірничо-будівельному училищі в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу проведено наступні виховні заходи –    інформаційні лінійки, виховні години, бесіди та здійснено оновлення стендів. Працівники Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Полтавській області Данилевська О.М. та Хомяк В.В. проінформували учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.

МАЙСТЕР КЛАС СУЧАСНОЇ КУХНІ ЄВРОПИ У ВПГБУ

admin | Uncategorized

Майстер клас сучасної кухні європи у ВПГБУ

Сьогодні у нас відбувся майстер клас сучасної подачі страв вищої кухні Європи, який провів випускник 2010р. Куліков Олексій. На даний момент Олексій шеф кухар рсторану “Gold Shark”.

ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ У ВПГБУ

admin | Uncategorized

Змагання до дня фізичної культури та спорту україни у ВПГБУ

11.09. 2019 року, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України, у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбулися легкоатлетичні змагання. До програми змагань було включено біг на дистанцію 60 м. для дівчат та 100 м. для юнаків, а також естафета 4 X 60 м. для збірних команд навчальних груп. За підсумками змагань були визначені переможці та призери у кожному з видів програми.

На стометрівці серед юнаків молодшого віку (1-2 курс) в особистому заліку кращими були:
I м. – Гутиря Є. гр. 1/18;
II м. – Гонтар А. гр. 4/18;
III м. – Василенко Є. гр. 3/18,

юнаки старшого віку (3 курс та гр. ТУ):
I м. – Стогній К. гр.;
II м .– Поцов В. гр. Т – 1/18;
III м. – Крамаренко Р. гр. 1/17.

60 м. – дівчата:
I м. – Колесник А. гр. 5/19;
II м. – Клєстова К. гр. 5/18;
III м. – Скрипник А. гр. 5/19.

У командному заліку серед навчальних груп, у різних категоріях, розподіл призових місць був наступним:

дівчата:
I м. – гр. 5/19;
II м. – гр. Т-5/19;
III м. – гр. 5/18.

юнаки молодшого віку (1-2 курс):
I м. – гр. 1/18;
II м. – гр. 4/19;
III м. – гр. 3/18.

юнаки старшого віку (3 курс та гр. ТУ):
I м. – гр.1/17;
II м. – гр.Т – 1/19;
III м. – гр. 3/17.

2 вересня у ВПГБУ

admin | Uncategorized

2 вересня 2019 року у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбулася святкова лінійка до Дня знань. Це, мабуть, єдине свято, яке є одночасно і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Директор училища Василь Сулима привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

На свято завітали гості – замовники робітничих кадрів: Тарас Зінченко, начальник гірничого цеху ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» та Сергій Воробйов, директор НВП «Фероліт». Вони звернулися до учнів із побажаннями добре навчатися та бути гідними патріотами своєї країни. А вони чекають випускників для працевлаштування на своїх підприємствах.

Сьогодні училище приймає до своєї родини 165 учнів. Першокурсники з іще незрозумілим їм почуттям трепету роблять перші кроки на величезному шляху до знань та вступають у доросле життя.

Учні другого та третього курсу подорослішали за літо, відпочилі та засмаглі, знову зустрілися зі своїми друзями, викладачами, діляться новими враженнями про проведені канікули.

Учасники гуртка художньої самодіяльності подарували присутнім святкові пісні.

Від усього серця вітаємо з Днем знань!

Нехай новий навчальний рік відкриває учням нові горизонти у навчанні, педагогів надихає успіхами їх вихованців, а батьків гордістю за своїх дітей!

Вітаємо випускників 2019

admin | Uncategorized

27 червня 2019 року подвір’я Вищого професійного гірничо-будівельного училища  вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників.

На адресу випускників прозвучали теплі слова директора училища Сулими Василя Михайловича,  представників Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, батьків та майстрів виробничого навчання.

    

         

Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!

Підсумкова лінійка

admin | Uncategorized

13 червня у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі пройшла підсумкова лінійка на якій відзначили найактивніших здобувачів освіти училища

На початку лінійки директор училища, Сулима Василь Михайлович, привітав із завершення начального року та підвів  підсумки нагородивши заохочувальними сертифікатами.