admin | Uncategorized

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – НАВИЧКА МАЙБУТНЬОГО

 

Про медіаграмотність як культуру правильного споживання та створення інформації йшлося 29 листопада 2018 року на занятті Школи педагогічної майстерності, яка вже два роки працює на базі ВПУ №7 м. Кременчука Полтавської області.

   

   

За цей час слухачі Школи опанували два освітні модулі: «Дидактичні засоби навчання» та «Предметний сайт – новий формат навчання».

   Було створено персональні сайти педагогів та офіційний сайт Школи педагогічної майстерності «Впровадження медіаосвіти для сприяння розвитку і саморозвитку особистості учня» (режим доступу: https://haychina.wixsite.com/media ).

   Керівник Школи Хайчіна Ю.М. планувала кожне заняття таким чином, щоб слухачі не тільки отримали цікаву і корисну інформацію, а й закріпили свої знання й навички на практиці.

Зі словами щирої подяки до керівника Школи та її слухачів звернулася методист НМЦ ПТО у Полтавській області Короп Т.С. Сподіваємося, що отримані знання будуть ефективно використані для формування в учнів ЗП(ПТ)О Полтавщини інформаційно-цифрової компетентності та навичок критичного мислення.

   Слухачам Школи було вручено сертифікати про навчання, серед щасливчиків, які отримали сертифікати була викладач української мови та літератури ВПГБУ – Овчар Альона Станіславівна.