admin | Uncategorized

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

      Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

         

    

    У нашому училищі теж стало традицією проводити день козацтва ,бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання – відроджувати й примножувати наші традиції От і цей рік  не став виключенням. 

В спортивній  залі будівельного відділення для учні впершого курсу пройшов захід «Козацькі забави». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій.  Учні  продемонстрували над швидке перевтілення з юнаків у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних юнацьких руках та в їхніх серцях і душах.

Переможцями змагань стали учні групи 1/18, ІІ місце зайняли учні групи 3/18, а почесне третє місце у – групи 4/18.