admin | Uncategorized

18 травня на стадіоні «Юність» відбулися урочистості загальноміських комплексних змагань пам’яті Почесного громадянина міста Володимира Петровича Мартиненка.

Володимир Петрович – видатний земляк, лідер територіальної громади, шанований керівник,  політичний діяч України. Його було обрано народним депутатом України І скликання, коли було ухвалено Акт проголошення незалежності України. Понад 14 років він успішно очолював Полтавський гірничозбагачувальний комбінат. В.П.Мартиненко – доктор технічних наук, Академік Академії інженерних наук України. На його рахунку понад 50 наукових праць та винаходів у сфері розробки родовищ корисних копалин. Володимир Петрович підтримував розвиток різних видів спорту в місті, заохочував молодь до занять спортом. Завдяки його зусиллям у місті започатковано яхт-клуб, що стало поштовхом для розвитку водних видів .

Збірна команда учнів ВПГБУ взяли учвсть у змаганнях з плавання, настільного тенісу, легкої атлетики, футболу, міні-футболу, баскетболу, велоспорту і були нагороджені грамотами.