Сулима Василь Михайлович

Директор Вищого професійного гірничо-будівельного училища

Мосієнко Віктор Васильович

Завідувач відділення, викладач фізичної культури та здоров’я

Ткаченко Алла Іванівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спецдисциплін з професії машиніст екскаватора

Сакун Оксана Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Вербівський Володимир Едуардович

Cтарший майстер, викладач захисту Вітчизни, викладач ІІ категорії

Скрипник Світлана Федорівна

Методист, викладач математики вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України

Кузьменко Аліна Василівна

Методист, викладач інформатики та інформаціїних технологій, викладач І категорії

Стромило Олександр Іванович

Керівник фізичної підготовки, викладач вищої категорії

Іванченко Олександр Григорович

Юрисконсульт, заступник директора з НВР з 1983 по 2009 рік

Михайлова Тетяна Вікторівна

Головний бухгалтер

Галаган Ольга Володимирівна

Секретар приймальної директора

Савенкова Раїса Вікторівна

Секретар-друкарка будівельного відділення

Рябич Володимир Миколайович

Викладач фізичної культури та здоров’я, викладач вищої категорії

Стромило Світлана Володимирівна

Секретар навчальної частини

Починок Олександр Михайлович

Майстер виробничого навчання

Галаган Оксана Андріївна

Інспектор з кадрів

Бондаренко Тетяна Іванівна

Викладач математики, викладач вищої категорії

Чімбір Вікторія Віталіївна

Викладач вищої категорії спеціальних предметів

Крат Яна Юріївна

Викладач хімії, матеріалознавства, голова методичної комісії з виховної роботи, викладач ІІ категорії

Скринник Ольга Василівна

Викладач спецпредметів вищої категорії автомобільного профілю, відмінник освіти України

Скрипник Любов Володимирівна

Викладач спецдисциплін, голова методичної комісії громадського харчування та легкої промисловості

Кутуєва Тетяна Геннадіївна

Інженер з охорони праці, викладач вищої категорії спеціальних предметів автомобільного профілю

Дробаха Ірина Олександрівна

Викладач спецпредметів, викладач вищої категорії

Пушко Вячеслав Миколайович

Викладач спецпредметів з професії машиніст тепловоза і електровоза

Ломака Назар Назарович

Майстер виробничого навчання, викладач фізичної культури та здоров’я

Гоєнко Любов Михайлівна

Викладач біології вищої категорії, викладач-методист

Мандригеля Людмила Микитівна

Майстер виробничого навчання, викладач гірничої справи

Кривенко Олексій Іванович

Викладач спецпредметів вищої категорії з професії водій великовантажних автомобілів, голова методичної комісії автомобільного та залізничного транспорту

Овчар Альона Станіславівна

Викладач української мови, української і світової літератури, викладач ІІ категорії    Сайт викладача

Гладун Любов Олександрівна

Майстер виробничого навчання автомобільного профілю

Микитін Андрій Васильович

Майстер виробничого навчання автомобільного профілю, викладач спеціальних дисциплін

Піша Валентина Андріївна

Майстер виробничого навчання з професії слюсар-ремонтник, машиніст бульдозера(гірничі роботи)

Давидова Раїса Олексіївна

Викладач фізики і математики вищої категорії, старший викладач, викладач-методист, голова методичної комісії загальноосвітніх та загальнотехнічних предметів предметів

Шишло Лариса Миколаївна

Майстер виробничого навчання з професії кухар, офіціант

Лопушенко Ірина Павлівна

Викладач суспільних предметів вищої категорії, голова профспілкового комітету

Ганонченко Інна Юріївна

Майстер виробничого навчання з професії кухар – офіціант, викладач

Гула Олена Леонідівна

Майстер виробничого навчання з професії кухар, офіціант, викладач спеціальних дисциплін

Удовицька Світлана Миколаївна

Майстер виробничого навчання з професії швачка

Танасевська Ліна Юріївна

Майстер виробничого навчання з професії кухар, офіціант

Турищева Ніна Іванівна

Майстер виробничого навчання

Рак Наталія Миколаївна

Майстер виробничого навчання газоелектрозварників

Бегейма Тетяна Дмитрівна

Викладач технічного креслення

Харлінська Зоя Євгеніївна

Керівник гуртка художньої самодіяльності, викладач економіки вищої категорії

Рябич Лідія Євгеніївна

Майстер виробничого навчання автомобільного профілю

Богатирьова Маргарита Василівна

Майстер виробничого навчання автомобільного профілю

Гребінюк Володимир Вікторович

Майстер виробничого навчання автомобільного профілю

Іващенко Інна Валеріївна

Викладач іноземної мови Блог викладача

Грицак Ігор Михайлович

Викладач суспільних дисциплін, викладач вищої категорії, старший викладач

Завалко Ліна Вікторівна

Практичний психолог

Колокот Марина Вікторівна

Соціальний педагог

Сенаткіна Катерина Мигаліївна

Комендант гуртожитку

Гришко Ольга Олексіївна

Завідувач бібліотеки

Кличкова Марина Миколаївна

Керівник гуртка

Ярошенко Артур Олександрович

Інженер-електронік

Кикоть Тетяна Іванівна

Комірник училища. Працює у навчальному закладі з 1975 року

  • Share :