У розпорядженні Вищого професійного гірничо-будівельного училища – безкоштовнийм гуртожиток на 300 учнів. Для їх навчання, дозвілля, проживання  створено всі необхідні умови.

На сьогодні налічуємо 80 вільних місць у гуртожитку.

Робота адміністрації та педагогічного колективу направлена на створення задовільних умов для проживання учнів у гуртожитку.

Протягом останніх років у гуртожитку обладнано 8 кухонь для приготування їжі.

Гуртожиток училища підключений до всесвітньої мережі Internet. Кожного року проводиться косметичний ремонт кімнат, коридорів, місць загального користування.

За дотриманням санітарних норм проживання та техніку безпеки у гуртожитку слідкують учні під керівництвом Ради гуртожитку.

У гуртожитку діє пропускний режим.

Робота вихователів гуртожитку спрямована на створення максимально сприятливих умов для реалізації кожної особистості. Тому, організовуючи відпочинок дітей, які проживають у гуртожитку, колектив вихователів акцентує увагу на таких видах і формах їх діяльності, які сприяють самоствердженню особистості, формують її світогляд, допомагають здружити учнівський колектив.

В гуртожитку створені умови для проведення самопідготовки, є медичний пункт та стоматологічний кабінет, працює бібліотека.

Налагоджений зв’язок з батьками учнів, які схильні до порушень режиму та правил проживання в гуртожитку. Під керівництвом вихователів працює Рада гуртожитку та Рада профілактики правопорушень.

  • Share :