admin | Uncategorized

Святкування Дня Святого Валентина у ВПГБУ розпочалося  13.02. розіграшем  квитків  до розважального центру CITY CLUB, які були надані Відділом у справах сім’ї та молоді на чолі з Оробченко Т.В. Учні із задоволення відвідали розважальний заклад, танцювали під сучасну музику у супроводі ді- джеїв та брали участь у конкурсах.

Над створенням святкової атмосфери працювали як викладачі училища так й учні. Зусиллями творчої групи була організована тематична фото-зона, а стіни училища прикрасили учнівські стіннівки.

  

 

 

 

 

 

 

Солодким подарунком для закоханих став торт у вигляді серця, випечений майстром виробничого навчання Шишло Л.М. та учнями  групи 5/18. Усі бажаючі мали змогу спостерігати за його створенням, відвідавши майстер-клас.

   

  

На протязі всього тижня учні з нетерпінням чекали розіграшу лотереї. Переможці отримали відповідні сертифікати, які підтверджували право власника на приз.

Але найочікуванішою подією дня, звичайно, стане дискотека в стилі дуель-шоу, яка і завершить святковий марафон присвячений Дню Святого Валентина.