Course Details

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled.

Маляр

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
admin

Маляр (2,4 розряд)

Загальна характеристика професії. Робота маляра полягає в підготовці і опорядженні внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків і споруд. Опоряджувати різноманітні поверхні можна фарбами, шпалерами, декоративними матеріалами із застосуванням різноманітних технік.

Маляр фарбує дерев’яні і металеві поверхні з метою захисту їх від псування і корозії, а також, надання їм гарного вигляду. Поштукатурені, бетонні та інші мінеральні основи фарбують або оклеюють шпалерами для надання приміщенню естетичного вигляду, або щоб зробити їх зручними в експлуатації.

Для того щоб наші будинки завжди були чисті, охайні і красиві їх періодично потрібно фарбувати, обклеювати шпалерами або виконувати інші види опоряджень. Тому професія маляра є актуальною у будь-які часи. Без роботи маляра ми не можемо собі уявити і нового будівництва.

Сьогодні в малярній справі застосовуються найновіші, екологічно чисті і довговічні матеріали. Приміщення, де попрацював маляр стає чистим, красивим, затишним.

Повинен знати:

  • властивості основних матеріалів і сумішей, що застосовуються під час виконання малярних та шпалерних робіт;
  • основні вимоги до якості фарбування;
  • будову механізмів для приготування та перемішування шпаклювальних сумішей;
  • способи варіння клею;
  • способи розкроювання шпалер.

Повинен уміти: виконувати прості роботи під час фарбування, обклеювання та ремонту поверхонь.

Сфера професійного використання

Будівництво завершених будівель; цивільне будівництво: завершальні будівельні роботи, роботи з реконструкції, реставрації, оновлення та ремонту.