admin | Education

У ВПГБУ відбувся випускний вечір для автомобілістів та зварників

Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку ініціативи.

           23 січня у святково прикрашеній актовій залі, під мелодійне звучання пісень 38 випускників Вищого професійного гірничо-будівельного училища отримали дипломом кваліфікованого робітника

       З вітальним словом до випускників звернувся директор навчального закладу Василь Михайлович Сулима, який побажав щасливої життєвої дороги, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

            Радість свята з випускниками прийшли розділити цього вечора їх батьки, друзі, викладачі, майстри. Свято було наповнене піснями, танцями, щирими словами та побажаннями.

            Василь Сулима вручив випускнику Федорчуку Вадиму диплом з відзнакою за професією водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С», слюсар – ремонтник, водій великовантажних автомобілів БілАЗ.

        Під гучні оплески присутніх більшості випускникам були вручені грамоти та подяки за активну участь в громадському житті училища та спортивні досягнення.

            Усі, хто звертався до присутніх у цей святковий день, висловлювали на адресу випускників теплі слова, побажання щастя, вдачі й усього найкращого. Схвильовано, з материнським благословенням, любов’ю, теплом і ласкою зі сцени звернулися батьки, які побажали випускникам успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та подякували усім педагогічним працівникам за отримані знання.

          Випускники дякували своїм викладачам та майстрам виробничого навчання за отримані знання та досвід.