admin | Uncategorized

З 25.03 19 р. по 29.03.19 р. у будівельному відділенні Вищого професійного гірничо – будівельного училища пройшов тиждень з професії «Швачка»

25.03.2019 р. випускницею нашого училища Гармаш Любою був проведений майстер – клас з виготовлення прикрас із атласних стрічок у техніці «канзаші». Захід був дуже цікавий, динамічний та пізнавальний. Кожна з дівчат набула нових знань та навичок, нових вражень та емоцій, отримавши на згадку нову прикрасу.

   

26.03.2019 був проведений ще один  майстер-клас з виготовлення  квітів маків з цікавого матеріалу – фоамірану. Робота з виготовлення маків була продовжена. Буде виготовлено 150 маків до Дня Перемоги. До роботи були задіяні не тільки майбутні швачки, а й їх викладачі.

26.03.2019 р. була проведена олімпіада зі спецпредметів серед швачок. В олімпіаді брали участь 10 дівчат. Завдання олімпіади мали 21питання зі спецпредметів, а саме: «Технологія виготовлення швейних виробів», «Обладнання швейного виробництва» та «Матеріалознавство» у вигляді  тестових завдань різного рівня складності. За результатами олімпіади І місце посіла учениця групи 8/16 Василенко Ілона.

27.03.2019 р. був проведений конкурс професійної майстерності серед швачок, на якому дівчата виготовляли дитячі труси. Під час оцінювання виготовлених виробів враховувались якість обробки та швидкість виконання операцій пошиття. Переможцями стали: І місце – учениця Клєстова Карина,       ІІ місце – учениця  Василенко Ілона та ІІІ місце – Демидова Надія.

   

28.03.2019 р. учні побували на екскурсії на швейному підприємстві «Коста», яке займається виготовленням жіночої, чоловічої білизни та верхнього трикотажу. Дівчата мали можливість ознайомитись з розмаїттям полотен та  моделей трикотажних виробів, а також з  новим сучасним обладнанням.