admin | Uncategorized

Учні Вищого професійного гірничо-будівельного училища  разом з майстром виробничого навчання Ганонченко Інною Юріївною відвідали Верховну Раду України, ставши учасниками молодіжного проекту

   

3 травня представники учнівського самоврядування ВПГБУ в рамках молодіжного проекту «Президентський клуб», який реалізується відділом у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики спільно із Центром дитячої та юнацької творчості, відвідали Верховну Раду України.

Для учнів була проведена пізнавальна екскурсія приміщенням парламенту України, у ході якої дізналися про архітектуру споруди, історію будівництва, про картину «Державотворення» (художник Олексій Кулаков, 2001 рік), яка зображує алегорію створення держави Україна, в основі сюжету якої – події 24 серпня 1991 року, коли 350 депутатів проголосували за незалежність України і внесли Державний Прапор України.

Також молоді розповіли про роботу Голови Верховної Ради України, однієї з найвищих державних посад в Україні. Спікер парламенту керує Верховною Радою України, веде пленарні засідання з дотриманням вимог Регламенту, організовує роботу Верховної Ради України, координує діяльність її органів та здійснює інші повноваження, передбачені Конституцією України.

Молоді люди висловили слова вдячності за цікаву розповідь під час екскурсії, були задоволені від побаченого і почутого, також побували в Київському зоопарку, де чудово відпочили.