admin | Uncategorized

2 вересня 2019 року у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі відбулася святкова лінійка до Дня знань. Це, мабуть, єдине свято, яке є одночасно і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Директор училища Василь Сулима привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

На свято завітали гості – замовники робітничих кадрів: Тарас Зінченко, начальник гірничого цеху ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» та Сергій Воробйов, директор НВП «Фероліт». Вони звернулися до учнів із побажаннями добре навчатися та бути гідними патріотами своєї країни. А вони чекають випускників для працевлаштування на своїх підприємствах.

Сьогодні училище приймає до своєї родини 165 учнів. Першокурсники з іще незрозумілим їм почуттям трепету роблять перші кроки на величезному шляху до знань та вступають у доросле життя.

Учні другого та третього курсу подорослішали за літо, відпочилі та засмаглі, знову зустрілися зі своїми друзями, викладачами, діляться новими враженнями про проведені канікули.

Учасники гуртка художньої самодіяльності подарували присутнім святкові пісні.

Від усього серця вітаємо з Днем знань!

Нехай новий навчальний рік відкриває учням нові горизонти у навчанні, педагогів надихає успіхами їх вихованців, а батьків гордістю за своїх дітей!