Активи груп

Вищого професійного гірничо-будівельного училища

Гірниче відділення

Група Т-2/16

Командир – Чорний Олександр

Зам. Командира – Сажевський Денис

Фізорг – Луценко Евгений

Ред. Колегія :  Бірюк Ігор

Муляренко Артем

Чорний Олександр

Група 5/17

Командир – Кучеренко Едуард

Зам. Командира – Гончар Олена

Фізорг :  Данілова Анна

Кіміченко Коля

Ред. Колегія : Руденко Альона

Фесенко Лера

Проценко Настя

Данілова Анна

Група Т-1/17

Командир – Савченко Олександр

Зам. Командира – Кириленко Олексій

Фізорг – Півень Сергій

Група Т-1/16

Командир – Федорчук  Вадим

Зам. Командира – Піскорський Владислав

Фізорг – Іванов Дмитро

Ред. Колегія – Іванов Дмитро

Група Т-4/17

Командир – Полтавець Андрій

Зам. Командира – Скудов Дмитро

Фізорг – Тарадаев Максим

Ред. Колегія – Турчин Віталя

Група  Т-2/17

Командир – Приходько Дмитро

Зам. Командир  – Гайдук Богдан

Фізорг – Приходько Дмитро

Ред. Колегія :  Шавлай Іван

Скляр Олексій

Група Т-5/17

Командир – Ініна Вероніка

Зам. Командира – Темченко Юлія

Фізорг – Григоренко Іван

Група 3/15

Командир – Марченко Сергій

Зам. Командира – Мельник Валентин

Фізорг – Титаренк Олександр

Ред. Колегія – Олегаш Василь

Профорг – Зайцев Денис

Група 5/16

Командир – Севостьянова Валерія

Зам. Командира – Іванютенко Карина

Фізорг : Стремицька  Альона

Артеменко Артем

Ред. Колегія : Стремицька Анастасія

Усік Валерія

Група 4/17

Командир – Стеценко Віталій

Зам. Командира – Кругляк Артем

Фізорг – Андрейців Олег  Ігорович

Ред. Колегія – Репетілов Олексій

Група 5/15

Командир – Аксьоненко Юлія

Зам. Командира –  Неделіна Алла

Фізорг – Бондаренко Олександра

Ред. Колегія : Берегова Інна

Неделіна Алла

Аксьоненко Юлія

Група 3/17

Командир – Лежанков Юрій

Зам. командир – Бабкін Єгор

Фізорг – Запорожець Андрій

Ред. Колегія – Крикуновський Андрій

                           Активи груп  –  Будівельного відділення    

Група 8/16

Командир – Коробка Жанна

Зам. Командира – Стрельник Ксенія

Фізорг –  Лемак Яна

Заст. Фізорга – Клєстова Карина

Ред. Колегія – Клєстова Карина

Група 1/16

Командир – Молодовський Микита

Зам. Командира – Мартиненко  Максим

Грибрай Денис

Ред. Колегія : Новіцький Микита

Молодовський Микита

Плужний Максим

Фізорг – Зарівчацький  Ярослав

Група 1/15

Командир – Пустовіт Олег Володимирович

Зам. Командир – Кошеленко Богдан Олександрович

Фізорг – Черноіваненко Вадим Андрійович

Заст. Фізорга – Коваль Ілля Сергійович

Ред. Колегія:   Хоменко Євгеній Юрійович

Бойко Андрій  Олександрович

Гончаров Олександр Вадимович

Група 2/15

Командир – Онуфрієнко Іван Олександрович

Фізорг – Довгопол Вадим Сергійович

Ред. Колегія : Гончаров Владислав Юрійович

Лазарев Андрій Григорович

Кулик Іван Геннадійович

Група 7/15

Командир – Губська Ліліана Вячеславівна

Зам. Командира – Ткаченко Радіон Сергійович

Фізорг – Губерницький Микола Миколайович

Заступник Фізорга  –  Мурга Олександр Миколайович

Редколегія : Заволока Аліна Анатоліївна

Рожанська Вікторія Валеріївна

Халява Юлія Георгіївна

Івашурін Антон Олегович

Зам. Майстра в/н – Петля Наталія Володимирівна

Відповідальний за Т/Б – Ляпін Максим Миколайович

Група 1/17

Командир – Стогній  Кирилл

Фізорг – Окара Олександр

Ред. Колегія : Заброда Руслан

Котков Артем

Халявко Віталій

Землянов Олег

Група 3/16

Командир – Даніленко  Руслан Володимирович

Зам. Командира – Діденко Роман

Фізорг – Іваненко Дмитро Юрійович

Заступник фізорга – Мільченко Владислав

Ред. Колегія : Мощій Сергій

Голубничий Олег

Група 2/16

Командир – Заброда Максим

Зам. Командира – Мішньов Артур

Фізорг – Сергієнко Дмитро

Заступник Фізорга – Марущак Володимир

Ред. Колегія – Тіханов Євген

Панченко Сніжана

Баско Микола

  • Share :